SIK SORULAN SORULAR

MERAK EDİYORUM DA…

Evet. Tüm Heider teleskop modelleri su geçirmezdir ve tüm hava koşullarında kullanılabilecek şekilde dayanıklı yapıdadır. Teleskoplarımız standart olarak nem ve tüm diğer etkilere karşı koruyucu nitrojen gaz ile doldurulmuş metal iç kasaya sahiptir.

Porro prizma, dürbün, monoküler ve kara teleskoplarında kullanılan tasarımlardan biridir. Işık geçirgenliğin yüksek olması sayesinde daha yüksek kontrastla gözlem yapma olanağı sağlar. Yansıtıcı yüzeylerinin tümü yüksek yansıtma özelliğine sahiptir, bu nedenle ışık kaybı yaşamadan daha net görüntüler ve daha iyi bir derinlik algısı üretir.

BAK-4 prizmaları, yüksek yoğunluklu ve üstün optik camdan yapıldığı için en uygun porro prizmaların en iyisi olarak nitelendirilir. Ayrıca BAK-4 prizmalarının, daha keskin bir çember içinde görüntüyü sunması da iyi bir ışık geçişi uçtan uca keskinlik anlamına gelir.

Anti-reflection coating (yansıma önleyici kaplama) esasen ışık iletimine yardımcı olmak için tasarlanmıştır, böylece daha iyi kontrastlı, daha parlak bir görüntü elde etmeye yardımcı olur. Heider teleskoplar, bu kaplama özelliğini kullanarak daha net ve daha parlak bir görüntü elde etmek için ışığı mükemmel bir şekilde toplar. Aynı zamanda, doğrudan gelen ışığının kırılımıyla yansıyan ışık oranının %2’den az olmasını sağlar.

Fırça veya temiz bir bez yardımıyla döner parçalardan, odaklama tekerlerinde ve diğer parçalardan biriken kum ve kiri çıkarabilirsiniz. Lens yüzeyini bir lens temizleme bezi ile hafifçe silerek temizleyebilirsiniz veya lens temizleyici beze kamera mağazalarından temin edebileceğiz lens temizleyici sıvıyı az bir miktarda dökerek silebilirsiniz.

Heider TA01 evrensel kamera adaptörü her tür akıllı telefon ile uyumludur. Akıllı telefonunuz için telefon tutucu parçasını kolayca ayarlayabilirsiniz. Dijital fotoğraf makinenizi TA01 kamera adaptörüne standart ¼ tripod bağlantısı ile de bağlayabilirsiniz. Lütfen DSLR fotoğraf makinelerinin TA01 fotoğraf makinesi adaptörüne takılı olamayacağına dikkat edin. TA01 evrensel kamera adaptörü için kurulum videomuzu aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=hnXkvIh_oVc

Doğa ve kuş gözlemi yaparken, avlanırken, astronomi için, spor müsabakalarını izlerken, ihtiyacınız olan her yerde Heider Prozoom X1’i kullanabilirsiniz.

60x büyütme kapasitesine sahip Prozoom X1’i başlangıç seviyesinde gökyüzü gözlemlerinizde de kullanabilirsiniz. Gece açık havada ayı ve güneş sistemimizin gezegenlerini rahatlıkla gözlemleyebilirsiniz.

TESLİMAT

Türkiye’de bulunan her adrese kargo ücretsiz olarak gönderim sağlıyoruz.

GARANTİ, İADE, DEĞİŞİM

Tüm Heider ürünleri gibi Heider ProZoom X1 de 5 yıl garanti süresine sahiptir.

İade ve değişim koşullarımıza şuradan ulaşabilirsiniz.

Kredi kartınıza vade farksız 6 taksit imkanı mevcuttur.

Kapıda nakit ödeme seçeneği sadece nakit alışverişler için kullanılmaktadır.

Kapıda ödeme hizmetimiz sadece Türkiye için geçerlidir.

Sipariş istek formumuzda size sorulan hassas bilgileriniz (kredi kartı numaranız gibi) sektördeki en iyi şifreleme yazılımı olan SSL ile şifrelenerek korunur. Dahası kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde veri tabanımıza kaydedilmez.

ÖDEME YÖNTEMİ

Siparişinizi websitemiz üzerinden kredi veya banka kartlarıyla, eft/havale yöntemiyle ya da kapıda ödeme seçeneğiyle verebilirsiniz.

Dilerseniz 0212 292 24 24 numaraları telefon hattından çağrı merkezimize ulaşabilir ve telefon ile sipariş verebilirsiniz. Ayrıca İstanbul Karaköyde bulunan Showroom’uzu da ziyaret ederek alışveriş yapabilirsiniz.

Kredi kartınıza vade farksız 6 taksit imkanı mevcuttur.

Kapıda ödeme seçeneği sadece nakit alışverişler için kullanılmaktadır.

Kapıda ödeme hizmetimiz sadece Türkiye için geçerlidir.

Sipariş istek formumuzda size sorulan hassas bilgileriniz (kredi kartı numaranız gibi) sektördeki en iyi şifreleme yazılımı olan SSL ile şifrelenerek korunur. Dahası kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde veritabanımıza kaydedilmez.