SIK SORULAN SORULAR

SIK SORULAN SORULAR

7’den 70’e herkesin kullanımı için uygundur. Kolay kullanım sunması için özel olarak tasarlanmıştır. Başta çocuklar ve gençler olmak üzere, bilime merak duyan ve gözlem yeteneklerini geliştirmek isteyen herkes için ideal bir üründür.

Çocuklarımızın bilime yatkın bir eğitimle büyümesini son derece önemsiyoruz. Bu nedenle eğitim kurumlarımızın toplu alımlarında tarafımıza düşeni yapmaktan memnuniyet duyarız.

Doğada bulunan her türlü canlı ve cansız maddeyi gözlemleyebilirsiniz.

NG Mikroskop, harici ışık kaynaklarını incelediğiniz numuneyi üzerinde bulunan LED vasıtasıyla aydınlatır.

2 adet AA pil haricinde herhangi bir kaynağa ihtiyaç duymazsınız. Kullanıma hemen başlayabilmeniz için kutu içeriğinde 2 adet pil mevcuttur.

Aslında hayır. NG Mikroskop’un kutu içeriğinde, mikroskobunuzla hemen gözlem yapmaya başlayabilmeniz için 3 adet preparat mevcuttur. Ayrıca 2 adet hazır numune şişesi (karides yumurtası, maya) de kutu içeriğinde bulunmaktadır.

Tüm akıllı telefonlar ile uyumludur.

Bilgisayar bağlantısı olmaksızın NG Mikroskobunuzla gözlem yapabilirsiniz. Vizör üzerinden direk olarak ya da telefon adaptörü aracılığıyla telefon ekranınızdan gözlem yapabilirsiniz.

Evet, paket içeriğine 2 adet AA pil dahildir.

NG Mikroskop 220mm x 160mm x 115mm’dir ve 920 gramdır.

Türkiye’nin her yerinden siparişlerinizi http://www.heider.com.tr/national-geographic-mikroskop.html üzerinden oluşturabilirsiniz. Ayrıca ürünü Necatibey Caddesi No:61 Karaköy/İstanbul adresinde yer alan mağazamızı ziyaret ederek de satın alabilirsiniz.

Türkiye’de bulunan her adrese kargo ücretsiz olarak gönderim sağlamaktayız.

Kargonuz 1-3 iş günü içinde elinize ulaşır. Hava koşulları vb. nedenlerle aksamalar olması durumunda çağrı merkezimiz tarafından bilgilendirilirsiniz.

Saat 12:00’den önce verilen siparişler aynı gün kargoya verilir.

Garanti, İade, Değişim

NG Mikroskop için garanti süresi 2 yıldır.

İade ve değişim koşulları hakkında detaylı bilgi için http://www.heider.com.tr/iade-ve-degisim-sartlari/ adresini ziyaret edebilirsiniz. .

Ödeme Yöntemi

Siparişinizi websitemiz üzerinden kredi veya banka kartlarıyla, eft/havale yöntemiyle ya da kapıda ödeme seçeneğiyle verebilirsiniz.

Dilerseniz 0212 292 24 24 numaraları telefon hattından çağrı merkezimize ulaşabilir ve telefon ile sipariş verebilirsiniz. Ayrıca İstanbul Karaköy’de bulunan Showroom’uzu da ziyaret ederek alışveriş yapabilirsiniz.

Kredi kartınıza vade farksız 6 taksit imkanı mevcuttur.

Kapıda nakit ödeme seçeneği sadece nakit alışverişler için kullanılmaktadır.

Kapıda ödeme hizmetimiz sadece Türkiye için geçerlidir.

Sipariş istek formumuzda size sorulan hassas bilgileriniz (kredi kartı numaranız gibi) sektördeki en iyi şifreleme yazılımı olan SSL ile şifrelenerek korunur. Dahası kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde veri tabanımıza kaydedilmez.