SIK SORULAN SORULAR


SIK SORULAN SORULAR

İnsan gözü gün ışığında yaklaşık olarak 300 metre uzaklıktan sonra ışığı daha az algılamaya başlar. Gece ise görüş mesafemiz, ışık kaynağı yeterli değilse, çok daha düşüktür. Tamamen karanlık bir ortamda 750 metreye bir reflektör yerleştirip mesafenin diğer ucundan Heider CFX’inizi yakarak reflektörün ışığı yansıttığını görebilirsiniz. Ayrıca tüm ışık kaynaklarının havadaki nem ve temizlik oranından etkilendiğini aklınızda bulundurmanız daha sağlıklı bir ölçüm yapmanız için elzemdir. Yoğun nemli alanlarda ışık kaynağınız havadaki su buharından yansıyarak dağılmakta dolayısıyla görüş mesafeniz de düşmektedir.

Ana aydınlatma modlarını çalıştırmak için açma/kapama düğmesine peş peşe basmanız yeterlidir. Gizli aydınlatma modlarını kullanmak için ise; açma/kapama butonuna yarıya kadar klik sesi gelecek şekilde arka arkaya iki kere basılması gerekmektedir. Yine aynı şekilde normal modlara dönmeniz mümkündür.

Heider CFX su ve neme karşı o-ringler ile mühürlenmiştir. Heider CFX’i 5 metreye kadar su altında ve tüm hava koşullarında kullanabilirsiniz.

Heider CFX sınıfının en güçlü zoom el feneridir. Geniş açılı aydınlatmaya sahip Heider CFX el fenerinizi güçlü bir uzun menzilli el fenerine döndürmek için zoom özelliğini kullanmanız yeterlidir.

Heider CFX Super Power tüm dış faktörlere karşı dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır. CFX’in darbelere ve suya dayanıklı anodize aluminyum kasası iç aksamı korur. Ayrıca Heider CFX arka kısmında bulunan taktiksel uç ile zor anlarınızda da son derece işlevseldir. Taktiksel uç güçlendirilmiş materyalden üretilmiştir ve sağlamlaştırılmış cam, ahşap plaka ve benzeri engelleri aşmak için tasarlanmıştır, gövde korumasına da katkıda bulunur.

Heider CFX 18650 tipi 3.6V 2600 mAh şarj edilebilir batarya ile kullanılmaktadır.

Günlük kullanım için üretilen batarya ve akülerin tamamı 6 aylık ve nadiren de bir yıllık garanti süresine sahiptir. Dolayısıyla tüm bataryaların 6 aylık yoğun kullanımı sonrasında performanslarında düşüş görünmektedir. Heider CFX’e güç veren 18650 tipi 3.7 W bataryası 1000 şarj döngüsüne sahiptir. Bu da bataryanızın her gün şarj edilir ise yaklaşık olarak 3 yıllık bir kullanım ömrü olduğu anlamına gelmektedir.

Teslimat adresinizin Türkiye veya başka bir Avrupa ülkesinde bulunması şartı ile www.heider.com.tr internet sitemizi ziyaret ederek yedek batarya siparişi verebilirsiniz.

Heider CFX 132mm x 21 mm’dir ve 110 gramdır.

Heider CFX zorlu koşullara dayanacak şekilde üretilmiştir ve yekpare gövdesi ile iç aksamı toza karşı korunmaktadır. Dış kaplamayı ise gerektiği takdirde su veya hafif nemli bez ile temizleyebilirsiniz. Detaylı bir temizlik için ise yalnızca gövdesinde alkol bazlı temizleyici kullanabilirsiniz. Özellikle lens üzerinde alkol bazlı temizleyici kullanmanızı tavsiye etmiyoruz.

Türkiye’nin her yerinden siparişlerinizi www.heider.com.tr üzerinden oluşturabilirsiniz.

Ayrıca ürünü Necatibey Caddesi No:61 Karaköy/İstanbul adresinde yer alan mağazamızı ziyaret ederek de satın alabilirsiniz.

Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo ile gönderim yapmaktayız.

Kargonuz 1-3 iş günü içinde elinize ulaşır. Hava koşulları vb. nedenlerle aksamalar olması durumunda çağrı merkezimiz tarafından bilgilendirilirsiniz.

Saat 12:00’den önce verilen siparişler aynı gün kargoya verilir.

Garanti, İade, Değişim

Heider CFX için garanti süresi 5 yıldır, yalnız şarj ve piller için garanti süresi 6 aydır.

İade ve değişim koşulları hakkında detaylı bilgi için http://www.heider.com.tr/iade-ve-degisim-sartlari/ adresini ziyaret edebilirsiniz. .

Ödeme Yöntemi

Siparişinizi websitemiz üzerinden kredi veya banka kartlarıyla, eft/havale yöntemiyle ya da kapıda ödeme seçeneğiyle verebilirsiniz.

Dilerseniz 0212 292 24 24 numaraları telefon hattından çağrı merkezimize ulaşabilir ve telefon ile sipariş verebilirsiniz. Ayrıca İstanbul Karaköy’de bulunan Showroom’uzu da ziyaret ederek alışveriş yapabilirsiniz.

Kredi kartınıza vade farksız 6 taksit imkanı mevcuttur.

Kapıda nakit ödeme seçeneği sadece nakit alışverişler için kullanılmaktadır.

Kapıda ödeme hizmetimiz sadece Türkiye için geçerlidir.

Sipariş istek formumuzda size sorulan hassas bilgileriniz (kredi kartı numaranız gibi) sektördeki en iyi şifreleme yazılımı olan SSL ile şifrelenerek korunur. Dahası kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde veri tabanımıza kaydedilmez.