Sık Sorulan Sorular


MERAK EDİYORUM DA…

Ana aydınlatma modlarını çalıştırmak için açma/kapama düğmesine peş peşe basmanız yeterlidir.

Heider CF1 su sıçramalarına karşı dayanıklıdır.

Heider CF1 14500 tipi 3.7V şarj edilebilir batarya ile kullanılmaktadır.

Günlük kullanım için üretilen batarya ve akülerin tamamı 6 aylık ve nadiren de bir yıllık garanti süresine sahiptir. Dolayısıyla tüm bataryaların 6 aylık yoğun kullanımı sonrasında performanslarında düşüş görünmektedir. Heider CF1’e güç veren 14500 tipi 3.7V batarya ortalama 1000 şarj döngüsüne sahiptir. Bu da bataryanızın her gün şarj edilir ise yaklaşık olarak 3 yıllık bir kullanım ömrü olduğu anlamına gelmektedir.

www.heider.com.tr internet sitemizi ziyaret ederek yedek batarya siparişi verebilirsiniz.

Heider CF1 v3 90 mm x 25 mm x 20 mm boyutlarındadır. Ağırlığı ise pil hariç 65 gramdır.

Heider CF1 zorlu koşullara dayanacak şekilde üretilmiştir ve yekpare gövdesi ile iç aksamı toza karşı korunmaktadır. Dış kaplamayı ise gerektiği takdirde su veya hafif nemli bez ile temizleyebilirsiniz. Detaylı bir temizlik için ise yalnızca gövdesinde alkol bazlı temizleyici kullanabilirsiniz. Özellikle lens üzerinde alkol bazlı temizleyici kullanmanızı tavsiye etmiyoruz.

Türkiye’nin her yerinden siparişlerinizi www.heider.com.tr üzerinden oluşturabilirsiniz. Ayrıca ürünü İstanbul’da yer alan mağazamızı ziyaret ederek satın alabilirsiniz.

TESLİMAT

Türkiye’de bulunan her adrese 100TL ve üzeri siparişleri ücretsiz olarak gönderim yapmaktayız. 100TL’nin altındaki siparişlere 10TL kargo bedeli almaktayız.

Kargonuz 1-2 iş günü içinde elinize ulaşır. Hava koşulları vb. nedenlerle aksamalar olması durumunda çağrı merkezimiz tarafından bilgilendirilirsiniz.

Saat 12:00’den önce verilen siparişler aynı gün kargoya verilir.

GARANTİ, İADE, DEĞİŞİM

Heider CF1 için garanti süresi 5 yıldır, yalnız şarj ve piller için garanti süresi 6 aydır.

İade ve değişim koşullarımıza şuradan ulaşabilirsiniz.

ÖDEME YÖNTEMİ

Siparişinizi websitemiz üzerinden kredi veya banka kartlarıyla, eft/havale yöntemiyle ya da kapıda ödeme seçeneğiyle verebilirsiniz.

Dilerseniz 0212 292 24 24 numaraları telefon hattından çağrı merkezimize ulaşabilir ve telefon ile sipariş verebilirsiniz. Ayrıca Necatibey Caddesi No:61 Karaköy/İstanbul adresinde bulunan Showroom’uzu da ziyaret ederek alışveriş yapabilirsiniz.

Kredi kartınıza vade farksız 6 taksit imkanı mevcuttur.

Kapıda ödeme seçeneği sadece nakit alışverişler için kullanılmaktadır.

Kapıda ödeme hizmetimiz sadece Türkiye için geçerlidir.

Sipariş istek formumuzda size sorulan hassas bilgileriniz (kredi kartı numaranız gibi) sektördeki en iyi şifreleme yazılımı olan SSL ile şifrelenerek korunur. Dahası kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde veri tabanımıza kaydedilmez.