Sık Sorulan Sorular

MERAK EDİYORUM DA…

Evet. Heider CD3 Ordu Dürbünü su geçirmezdir ve tüm hava koşullarında kullanılabilecek şekilde dayanıklı yapıdadır. Dürbünlerimiz standart olarak nem ve tüm diğer etkilere karşı koruyucu nitrojen gaz ile doldurulmuş metal iç kasaya sahiptir.

Anti-reflection coating (yansıma önleyici kaplama) esasen ışık iletimine yardımcı olmak için tasarlanmıştır, böylece daha iyi kontrastlı, daha parlak bir görüntü elde etmeye yardımcı olur. Heider dürbünler, bu kaplama özelliğini kullanarak daha net ve daha parlak bir görüntü elde etmek için ışığı mükemmel bir şekilde toplar. Aynı zamanda, doğrudan gelen ışığının kırılımıyla yansıyan ışık oranının %2’den az olmasını sağlar.

Fırça veya temiz bir bez yardımıyla döner parçalardan, odaklama tekerlerinde ve diğer parçalardan biriken kum ve kiri çıkarabilirsiniz. Lens yüzeyini bir lens temizleme bezi ile hafifçe silerek temizleyebilirsiniz veya lens temizleyici beze kamera mağazalarından temin edebileceğiz lens temizleyici sıvıyı az bir miktarda dökerek silebilirsiniz.

Doğa ve kuş gözlemi yaparken, avlanırken, spor müsabakalarını izlerken, ihtiyacınız olan her yerde Heider CD3’ü kullanabilirsiniz.

Türkiye’de gece görüşlü dürbünlerin satışı ve kullanımı, askeri standartlarda olduğu için yasal değildir. Heider CD3 alacakaranlık faktörü sayesinde gün batımında diğer dürbünlere nazaran daha keskin ve detaylı görüş sağlar.

Heider CD3 1000 metreyi 98 metreye kadar yakınlaştır. Oküler (göz koyma) kısmından netlik ayarını yapabilirsiniz.

Heider CD3 115mm x 45mm’dir ve yalnızca 85 gramdır.

TESLİMAT

Türkiye’de bulunan her adrese kargo ücretsiz olarak gönderim sağlıyoruz.

GARANTİ, İADE, DEĞİŞİM

Tüm Heider ürünleri gibi Heider CD3 de 5 yıl garanti süresine sahiptir.

İade ve değişim koşullarımıza şuradan ulaşabilirsiniz.

ÖDEME YÖNTEMİ

Siparişinizi websitemiz üzerinden kredi veya banka kartlarıyla, eft/havale yöntemiyle ya da kapıda ödeme seçeneğiyle verebilirsiniz.

Dilerseniz 0212 292 24 24 numaraları telefon hattından çağrı merkezimize ulaşabilir ve telefon ile sipariş verebilirsiniz. Ayrıca İstanbul Karaköyde bulunan Showroom’uzu da ziyaret ederek alışveriş yapabilirsiniz.

Kapıda ödeme seçeneği sadece nakit alışverişler için kullanılmaktadır.

Kapıda ödeme hizmetimiz sadece Türkiye için geçerlidir.

Sipariş istek formumuzda size sorulan hassas bilgileriniz (kredi kartı numaranız gibi) sektördeki en iyi şifreleme yazılımı olan SSL ile şifrelenerek korunur. Dahası kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde veritabanımıza kaydedilmez.