SIK SORULAN SORULAR – Heider HBX Anti-Glare Gözlük

MERAK EDİYORUM DA…

Heider HBX göz yorgunluğunu ve kuruluğunu azaltır. Parlamayı ve yansımaları önler. Kontrastı ve çözünürlüğü arttırır. Kullandığınız her alanda görüş kalitenizi yükseltir.

Heider HBX’i Heider HB1 ve Heider HB2’den ayıran fark şıklık ve sadeliğin ön planda olduğu özel tasarımıdır. Günlük hayatta tarzınızın dikkat çekici bir parçası olacak Heider HBX’te kullanılan lensler diğer modellerimiz ile özellik olarak aynıdır. Kısacası Heider HBX, yalnızca sizin gözleriniz için değil, dışarıdan bakacak olan gözler için de tasarlanmıştır.

Heider HBX lensleri 6 farklı filtre ile kaplanmıştır. Orijinal lensin üzerine Polarize Filtresi, Yansıma Önleyeci Filtre, UV-400 Filtresi, Parlama Önleyici Filtre ve Koruyucu Filtre kullanılmıştır.

Heider HBX lensleri, normal camlara göre darbelere karşı 12 kat daha dayanıklı olan polikarbonattan üretilmiştir.

Günlük hayatınızda, gece/gündüz sürüşlerinizde, bilgisayar kullanırken, avlanırken, kayak yaparken, yağmurlu ve sisli havalarda, kısacası hayatınızın her alanında kullanılabilirsiniz.

Numaralı gözlük kullanan kişiler için Heider HB2 klipsli modelimiz mevcuttur. Heider HBX numaralı gözlük ile birlikte kullanıma uygun değildir.

TESLİMAT

Heider HBX tüm yüzler için uygun olan standart boyutta üretilmiştir. Esnek çerçevesi sayesinde yüzünüze rahatlıkla oturur. Kontrastı arttırması, parlama önleyici özelliği ve gri rengin tonları arasındaki farkı belirginleştirmesi sebebiyle sarı renk gece sürüş gözlükleri için standarttır. Bu sebeple cam rengi de değişmemektedir.

GARANTİ, İADE, DEĞİŞİM

Tüm Heider ürünleri gibi Heider HBX de 5 yıl garanti süresine sahiptir.

İade ve değişim koşullarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

ÖDEME YÖNTEMİ

Dilerseniz 0212 292 24 24 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilir ve telefon ile sipariş verebilirsiniz. Ayrıca Bestekar Saadettin Kaynak Sokak No:14/1 Altunizade/Üsküdar/İstanbul adresinde bulunan mağazamızı da ziyaret ederek alışveriş yapabilirsiniz.