Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Heider Teknoloji A.Ş., iç ve dış mekanlarda kullanılmak üzere, önde gelen teknolojik yenilikleri ve en iyi kalitedeki ürünleri, e-ticaret başta olmak üzere çeşitli mecralar aracılığıyla müşterilerine yıllardır güvenle temin etmektedir. Temelinde ‘’Life Engineered’’ mottosuyla, müşterilerimiz için bir ‘’gelecek dünyası’’ yaratmak ve her bir müşterimizin mutlu, tatmin olmuş ve özel hissetmesi için dünyada 1999’dan beri Polonya’da ise 2017 yılından beri faaliyet göstermekteyiz.

Ticari hayatına PMR telsiz ve el feneri kategorisi ile fiziksel mağazada başlayan Heider, ilerleyen yıllarda e-ticaret alanında aktif hale gelerek öncelikle Dünya’daki müşteri kitlesini arttırmış, daha sonra Amsterdam/Hollanda ofisiyle Avrupa, New Jersey ofisiyle ABD ve ardından Polonya ofisiyle Polonya pazarına açılarak dünya piyasasında kendine yer edinmiştir.

Giderek artan bir oran ile yılda ortalama 140.000 bireysel müşterimizin memnuniyeti için, alanlarında uzman 60 çalışan ve deneyimli yönetim kadromuzla 130 ülkeye, Varşova/Polonya, İstanbul/Türkiye, Amsterdam/Hollanda, New Jersey/USA ofislerimiz ile hizmet sağlamaktayız.

Amacımız; en kaliteli ürünleri, en kısa ve sağlıklı süreçlerle kullanıcılara ulaştırmak ve satış sonrası tüm hizmetleri en iyi şekilde temin ederek tüm müşterilerimize kendilerini özel hissettirmektir.

Hedefimiz;

– hali hazırda optik, fener, telsiz ve elektrikli ulaşım alanlarında en başarılı ve kaliteli şirketlerin arasındaki yerimizi sağlamlaştırarak, ürün kalitesi, yenilikler, teknolojik geliştirmeler ve kaliteli satış sonrası hizmetlerimiz ile en iyi kalite standartlarını belirlemek,

– müşteri memnuniyetini ön planda tutarken doğa ve geleceğe saygı duruşunda bulunmak,

– elektrikli ulaşım çözümlerinde Dünya lideri olmaktır.

Ürün Kategorilerimiz

– El feneri grubu

Heider markası çatısında, yenilikleri takip ederek tüm tasarım ve geliştirme süreçlerinin Almanya’da yapıldığı 8 farklı el feneri modeline sahibiz.

– Dürbün grubu

National Geographic ve Bresser gibi dünya devlerinin yanı sıra kalite odaklı geliştirilmiş Heider markalı dürbünler ile toplamda 45 farklı dürbün çeşidinin 196 ülkeye satışını gerçekleştirmekteyiz.

– Telsiz grubu

Güvenlik, avcılık, kampçılık, outdoor sporları, inşaat sektörü, hizmet sektörü, taşımacılık ve daha bir çok farklı alanda kullanıcıya sahip olan Heider Pro5 telsizlerimiz ergonomik tasarımı ve güçlü çekim gücü ile kategorisinde lider konumdadır.

– Elektrikli ulaşım grubu

Geleceğin bireysel elektrikli ulaşım araçları kategorisinde en iyi kalitedeki ürünleri müşterilerimize ulaştırmak için Airbike markası çatısında, önceki tecrübelerimizden faydalanarak, Dünya’nın ilk vektör kontrol karbon fiber elektrikli scooterını geliştirdik. Hali hazırda geliştirdiğimiz ürünlerin yanı sıra tamamen elektrik gücü ile çalışan elektrikli bisikletimiz MX5 ve geleceğin en estetik ulaşım aracı olmaya aday self-balance tipindeki ProBot ürünümüz ile müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Yeni modellerimiz ile müşterilerimize en iyi kalitedeki ulaşım çözümlerini sunmaya devam edeceğiz.

Yenilikler:

Günlük kullanıma yönelik teknoloji tedarikçisi olarak Heider Teknoloji A.Ş., müşterilerinin ihtiyaçlarını, Dünya trendlerini ve teknolojik gelişmeleri geleceğe yön verecek bir yaklaşımla detaylı ve akıllıca analiz ederek hayatı kolaylaştırmayı amaçlar.

İlklere imza atmayı seviyoruz ve bunun için teknolojiyi yakından takip ederek, kullanılabilir formlarda, müşterilerimize gururla sunuyoruz.

Daimî yolculuğunuz için bizi takip edin.